Cupe Beach Living - By Nativa Stay
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Kindvriendelijk Kinderspeelruimte Speelzaal |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Cupe Beach Living - By Nativa Stay Pôrto das Galinhas hotel, dat een locatie aan het strand op 2 km afstand van Pontal de Maracaipe heeft, biedt uitzicht op de oceaan. Er is een buitenzwembad en Wi-Fi in de kamers in het resort.
Het hotel is gelegen binnen 10 minuten met de auto van het strand Merepe. Een wandeling van 20 minuten brengt u naar het centrum van Pôrto das Galinhas. Cupe Beach Living - By Nativa Stay bevindt zich op 2,1 km afstand van Natuurlijke Baden van Porto de Galinhas en andere belangrijke bezienswaardigheden van Pôrto das Galinhas.
Het pand biedt de gasten een balkon en een kleedruimte, waar airconditioning, samen met wi-fi en een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. Voor meer comfort komen de badkamers met een apart toilet en een douche. Dit hotel beschikt ook over privébadkamers met een apart toilet en een douche.
Verschillende eetgelegenheden omvatten Na Praia Restrobar met menu's van Braziliaanse maaltijden, in de buurt van Cupe Beach Living - By Nativa Stay hotel.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
- Restaurant
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Fitnesscentrum
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Kleedruimte
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Cupe Beach Living - By Nativa Stay hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Cupe Beach Living - By Nativa Stay hotel te komen. - 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Cupe Beach Living - By Nativa Stay hotel parkeren?
Cupe Beach Living - By Nativa Stay hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Cupe Beach Living - By Nativa Stay hotel uitchecken?
Klanten van Cupe Beach Living - By Nativa Stay hotel moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken. - ❓
Kan ik een kamer boeken met een werkplek in dit hotel in Pôrto das Galinhas?
Ja, sommige kamers hebben een schrijftafel in dit hotel in Pôrto das Galinhas. - ❓
Is de lift toegankelijk in Cupe Beach Living - By Nativa Stay hotel?
Ja, Cupe Beach Living - By Nativa Stay hotel is uitgerust met een lift. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren mee te nemen naar Cupe Beach Living - By Nativa Stay hotel?
Je kunt met je huisdieren logeren in Cupe Beach Living - By Nativa Stay hotel.